As Teknik Plus Klima Kombi Arıza Bakım Montaj Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
91 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: abidin aksoy
  • ADRES: 7465 sokak No:14/A
  • TELEFON: 0 (232) 307 0809
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Firmamız iklimlendirme konusunda uzman kalifiye tekniker,teknisyen ve ustaları ile tüm marka ve model klima,kombi tamir bakım ve montaj hizmetini profesyonel bir bilinçle firmamızın kurumsal yapısına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Karşıyaka başta olmak üzere İzmir in tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır. Aynı gün içerisinde tamir ve onarımını gerçekleştirerek sizin konforunuzdan ve rahatlığınızdan ödün vermeden hayatınızı devam ettirmeniz hedeflenmektedir. Arıza durumlarında uzman ekibimiz ilk arıza tespitinde arızaya neden olan etkeni değişim revizyon görecek parçayı ve maliyet bilgisini verir. Onaylamanız durumunda cihazınızı çalıştırır ve kesinlikle ilk arıza tespit ve ücretlendirme deki fiyatın üzerinde veya ekstra arızalı parçanız var bu kadar daha ödemeniz gerekmekte gibi sürpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Unutmayalım ki merdiven altı tabir edilen hiç bir bilgi birikim tecrübeye sahip olmayan yeri adresi belli olmayan servis sonrası yapmış olduğu bakım veya tamir onarım işçilik ve parça değişimini belgeleyerek garanti altına almayan kişiler ilk başta uygun fiyatlı cazip gibi görünebilir ancak bu tür bir bakım ve arıza onarımı düzeltilmiş olsa bile o arızayı tetikleyen unsur tespit edilemediği ve bu unsur ortadan kaldırılmadığı sürece arızanın nüks(tekrar ) etmesi kaçınılmazdır.
Böyle bir durumda karşınızdaki kurumsal bir firma ise garanti süresi içerisinde arızanızı veya değişen parçanızı ücretsiz olarak tekrarını yapacaktır, ancak sadece elinde bir takım sandığı ile iş yapan kişi bu arıza tekrarında kimi zaman ulaşılamaz ulaşım sağlanırsa yeniden ücretlendirme yapar siz bu duruma itiraz etseniz bile kanunen malesef ki bir yaptırım uygulanamaz.
Biz kurumsal kimliğimizin ve işimize duyduğumuz saygının yansıması olarak 1(bir) yıl kayıtsız şartsız orjinal parça garantisi 1(bir) yıl servis garantisi veriyoruz.
Amacımız % 100 müşteri menuniyeti ve bunun yanında tüketiciyi yüksek maliyetten kurtarmak .
Bu iki ana prensibimizi aynı anda siz değerli müşterilerimize sunabilmemizde kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimi en büyük desteğimiz ve kendimize güvenimizin sebebi.

Çağrı merkezimizi haftanın 6 günü sabah 10:00 ile gece 22:00 arası arayıp ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.