TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
153 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sefa Taysı
  • ADRES: İkitelli OSB, Saraçlar San. Sit. 7.Blok No:25, İstanbul
  • TELEFON: 9 (212) 485 3540
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 17:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Baz Aydınlatma; Elektronik ve Aydınlatma sektörlerinde alanlarında uzman kişilerin, bilgi birikimlerini ve tecrübelerini ortaya koyarak oluşturduğu bir markadır.
Baz Elektronik çatısı altında kurulan bu marka aydınlatma sektöründe, yılların verdiği tecrübeyle pazardaki üst düzey uygulamalar için LED teknolojisine dayalı, tasarlayan, geliştiren, üreten ve pazarlayan yenilikçi bir şirkettir. Tecrübeli çalışanlarından aldığı güvenle doğru ürün seçiminden – hızlı teslimat sürecine, müşteri memnuniyetini önceliği olarak belirlemiştir.

Amacımız; Yüksek kalitede ve daha düşük maliyette ürünler sunarak, edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöre yön veren, uluslararası piyasada da tercih edilen bir marka olmaktır.

Hedefimiz; Üretim kapasitemiz, tecrübemiz ve Ar-Ge & Ür-Ge çalışmalarımız ile yerli ürünler üretip geliştirebilen öncü markalardan biri olmak önceliklerimiz arasındadır. Müşterilerimize sağladığımız her üründe satın alma maliyeti, enerji verimliliği, yatırımın geri dönüşü, zorlu çevre dayanıklılığı, ışık kalitesi, armatür tasarımı esnekliği ve işletme ömrü gibi konularda maksimum verimliliği hedeflemekteyiz.

Misyonumuz ; Ürünleri, çözümleri, kalite anlayışı, rekabetçi fiyatları, sağladığı güvenirlilik ve iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi ve değer yaratan bir marka olmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz ; Yerli ürün ve teknolojiyi temel alan üretimle, yurt için ve yurt dışında sektörde “BAZ” alınan marka olmaktır.

Tüm üretim ağında ISO-9001-2008 kalite sistem belgeleri ve VDE, ROHS, TSE, HAR gibi kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır.

BAZ Aydınlatma Teknolojileri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.