TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
75 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Ali Türkan
  • ADRES: :Sheraton Business Centre Noktalı Sokak Kavaklıdere 06700 Çankaya ANKARA
  • TELEFON: 0 (850) 455 5505
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ankara Anlaşması Vizesi
Ankara Anlaşması vizesi ECAA olarak da belirtilmektedir. Bu vize tipi sayesinde kalıcı oturum hakkı elde edebilirsiniz. Kişilerin 1963 senesinde kazandığı bu hak sayesinde Türk vatandaşları İngiltere’de iş sahibi olma ve iş kurma imkanını yakalayabiliri. Oturum izninin sorunsuz şekilde alınması için bu konuda profesyonel hizmet veren aracı kurumlardan yardım almak daha mantıklı olacaktır.
Anlaşma Detayları Nelerdir?
Ankara Anlaşması danışmanlık alırken kişilerin göz önünde bulundurması gereken temel hususlar şu biçimde sıralanır;
• Kişilerin öncelikle iş kurma konusunda bir eğitim sahibi olması gerekir. Bu alanda eğitim ya da tecrübe sahibi olmayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
• İşletmenin açılması ve belirli bir süre devamlılığının sağlanması için maddi birikim de gerekiyor.
Bu şekilde kalıcı oturum iznini elde etmek için şansınızı artırabilir. Yaşanan son göz adımlarının sonrasında oturum izni verilirken çok daha nitelikli ve sıkı denetimler yapıldığı da görülüyor.
Kaç Sene Oturum İzni Verilir?
Ankara Anlaşması 2020 kategorisinde kişilere öncelikli olarak 1 sene izin verilir. Sonra 3 senelik ek bir süre verilir. Tüm bu aşamalarda kural ihlali bulunmuyorsa süresiz oturum izni sunulur.
Vatandaşlık Ne Zaman Elde Edilir?
Ankara Antlaşması vizesi elde edildikten hemen sonra 1 sene içerisinde süresiz oturum hakkı sorunsuz tamamlanırsa İngiltere vatandaşı olma hakkını da yakalarsınız. Bu süresiz oturum hakkının verildiği 1 senelik süreçte oldukça dikkatli olunması gerekir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.