Firmajans Dijital Medya Rek. Bil. ve Org. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
75 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökhan Hacioğlu
  • ADRES: Merkez Mah. Engin Sok. No:5 Digital Plaza Kat:1 Avcılar - İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 222 2029
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Firmajans Dijital Medya Rek. Bil. ve Org. Tic. Ltd. Şti.
Firmajans Dijital Medya Rek. Bil. ve Org. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında kurulmuş olup Google Partner’i olarak dijital medya ve reklam konularında hizmet vermektedir.

Bir dijital medya ve reklam ajansı olarak sizlerin dijital pazarlama dünyasında en iyi yerleri edinmeniz için dünyanın en büyük arama motoru ve aynı zamanda en iyi marka kimliğine sahip olan Google ile anlaşmalı olarak hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile Google’ın reklam pazarlama alanı olan Google Adwords (Ads) platformu üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Google Adwords (Ads)
Firmalarınızın dijital pazarlama alanındaki rekabetini önemsiyoruz ve sizlerin bu rekabet ortamında en üst sıralarda yer alabilmeniz için dünyanın en iyi ve en çok kullanılan arama motoru olan Google’ın reklam pazarlama platformu Google Adwords (Ads) bünyesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım
Günümüzün rekabet ortamında web sitesi olmayan bir firma düşünülemez. Firmanızın en birincil gerekliliği olan web sitesinin en kalitelisini edinmeniz için faaliyet alanlarınıza en uygun stratejiler doğrultusunda alanında uzman web tasarımcılarımızla çalışmalar yürüyoruz.

Ne Tür Web Siteleri Tasarlıyoruz?
Kurumsal web siteleri
Bireysel web siteleri
E-Ticaret siteleri
Portallar
Mikro web siteleri
Kobi web siteleri
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Firmanızın arama motorlarında en üst sıralarda çıkması için en uygun anahtar kelimeleri ve stratejik çalışmaları planlıyoruz.

Kurumsal Kimlik
Bir firmanın aynası olan kurumsal kimlik çalışmalarını (logo, kartvizit, katolog vb.) bütün çalışmaların üstünde tutuyor ve firma kimliğinizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya
Aktüel bir çalışma prensibiyle her türlü gelişmeyi takip ediyoruz ve sizin sosyal medyada varlığınızı daima güncel olarak devam ettiriyoruz.

Misyonumuz
Firmajans çalışanları olarak müşterilerimize ve iş ortağı ajanslarımıza daima şeffaf, dürüst, güvenilir ve güven duygusu içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu inançla her gün kendimizi geliştiriyor daha iyi hizmet sunmak için kendimizi yeniliyoruz. Uzman ekibimiz sürekli gelişmekte olan teknoloji sayesinde engin tecrübelerini ve yaratıcı fikirlerini birleştirerek olağan üstü sonuçlar ortaya koyar. Dijital markanın katmış olduğu avantajlar ile de müşterilere ve partner ajanslara sürdürülebilir anlamlı ilişkiler kurmakta yardımcı olurlar.

Vizyonumuz
Google hizmetlerini sunan bir internet reklam ajansı olarak en büyük vizyonumuz iş ortamımızı en iyi şekilde yaşanılabilir bir hale getirerek hizmet kalitemizi en yüksek uç noktaya çıkartmak. Çünkü biliyoruz ki insanoğlu her zaman huzurlu olduğu anda yeni şeyler üretebilir. Firmajans olarak bu konuya büyük önem veriyor ve Türkiye’nin ilk 3 internet reklam ajansı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.