Gökçece Kalıcı Makyaj – Cilt Bakımı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökçe Temuçin
  • ADRES: Valikonağı Caddesi Nişantaşı - Şişli İSTANBUL 34365
  • TELEFON: 0 (553) 927 9687
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kalıcı makyaj
Kalıcı makyaj alanında doğal görüntüyü bozmadan ihtiyaç duyulan kadarını gerçekleştiriyor ve kişinin daha estetik görüntüye kavuşmasını sağlıyorum.

Lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüyleri belirli aralıklarla yok etme yöntemi gerçekleştirmekteyim. Cilt sağlığını korumaya özen göstererek kişinin daha rahat hissetmesini sağlamaktayım. İğneli epilasyon uygulaması ile birlikte de lazer epilasyondan sonuç alınmayan durumlarda destek tedavi uygulamaktayım.

Cilt bakımı için kimyasal peeling uygulamasında leke tedavilerine kadar hatta anti-aging tedavilerine kadar her türden medikal cilt bakımı uygulalarını yapıyoruz merkezlerimizde. Bununla birlikte danışanlarımıza %100 doğal ve taze hazırlanmış cilt bakım ürünlerimizden kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Daima hijyenik koşullarda hizmet vermeye özen göstermekteyim. Kullanılan malzeme ve cihazların mutlaka steril edilmesi ve kişiye özel kullanılması adına titizlikle çalışmaktayım. İşlem yapıldığı esnada ortamın da sağlığa elverişli olması en önemli unsurdur.

Şişli, Nişantaşı’nda bulunan kliğinimiz herkesin ulaşabileceği konumdadır. Herhangi bir sorunuz için mail veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Uygulama seansı için ise önceden randevu almanızı rica ederim.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.