TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
120 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: gökhan erbakan
  • ADRES: kazımkarabekir cad
  • TELEFON: 0 (506) 713 0163
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Dijital Baskı Türleri

branda-vinily-golge-reklamVinily Baskı
Bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak vardır, Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır 440 gr veya 520 gr vinily ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istedğiniz her yerde kullanabilirsiniz vinily malzeme uzakdoğu ve avrupa olarak vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinily malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

folyo-ankara-baski-golge-reklam
Folyo Baskı
Arkası yapışkan özelliğine sahip bu malzeme tozsuz pürüzsüz olan her yere yapışma özelliğine sahiptir,(cam, metal, vb) Bu malzemenin birçok çeşidi vardır.

one-way-vision-baski-ankara-golge-reklam
One Way Vision Baskı
Sadece camlara uygulanan bu malzeme tek taraflı görüntü imkanı sunar içerden dışarıyı normal bir şekilde görürken dışardan ise sizin reklamınız vardır, 180 – 140 micron olarka 2 tip onewayvision vardır 180 micron onewayin delikleri 140 a göre birazdaha büyükdür.

mesh-branda-baski-ankara-golge-reklam
Mesh Baskı
Delikli vinily olarak bilinen bu malzeme içeriden dışarıyı gösterip dışardan içeri kısmı göstememe özelliliği vardır genellikle cephede delikli olduğu için afiş olarak kullanılan bu malzeme bir cam önüne dışardaki görüntüyü kesmemesi için ışıksız tabela olarakda kullanıyor.

duratrans-baski-ankara-golge-reklam
Duratrans Baskı
Duratrans Baskı, uygulamanın arka tarafında ışığın kullanıldığı çalışmalarda kullanılmaktadır. Duratrans baskı malzemesi, ışık geçirgen malzeme türüdür.Duratrans baskı, aynı zamanda backlit baskı olarak da adlandırılabilir.

cast-folyo-ankara-golge-reklam
Cast Folyo Baskı
Cast folyo, folyo malzemenin daha dayanıklı olan türüdür. Diğer folyo malzemelere göre daha esnek ve elastik olması nedeniyle dayanıklıklığı da daha fazladır. Düz olmayan, bombeli, girintili çıkıntılı alanlarda daha rahat uygulanabilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.