TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
92 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özgür Türkoğlu
  • ADRES: Konutkent Mah. 2983. Cad. No: 64/5 Çankaya / Ankara / Türkiye
  • TELEFON: 0 (532) 322 6200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 16:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Gt Ajans Ankara’da kurulmuş bilişim alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Amacımız ihtiyaçlarınıza karşılayabilecek ve firmanızın müşterilerin gözünde kurumsallığını yüceltecek web siteleri yapmaktadır.

Bunun yanı sıra sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için yenilikçi web tasarımları, SEO çalışması, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün geliştirme, arayüz tasarımı, kurumsal kimlik çalışması ve web yazılımı hizmetleri sunmaktadır.

Gt Ajans çağı yakalamak ürününüzü veya hizmetininizi daha büyük bir kitleye tanıtmak ve duyurmak amacıyla size özel çalışmalar yapar. Yaptırdıgınız web sitesinin tesliminin ardindan sahip olduğunuz web sitesini en verimli biçimde kullanmanız için tekrar yanınızda…

Sitenizi size sunduğumuz bir akıllı içerik yönetim paneli sayesinde kendinizde kolaylıkla kontrol edebilir ve yenilenen ürün veya hizmetinizi güncelleyebilirsiniz. Kullanacağınız bu panelin eğitimi ekibimiz tarafından ücretsiz verilmektedir.

Yaptırmak istediğiniz web sitesi için en güzel ve bunun yanı sıra en işlevsel tasarımları bizde bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatlandırma politikamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre optimize edilmiş fiyatlardır. İstediğiniz zaman ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz, yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek..!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.