Hollanda – Türkiye Ticaret Odası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Türkiye ve Hollanda arasında ticari konularda çözüm ortağınız !Türk girişimcilerin başta Hollanda olmak üzere AB ülkeleri ile ticaretini kolaylaştırıyoruz !
  • ADRES: İstiklal cad. No:189 Kat 2 Daire 3 34-443 Beyoğlu / İstanbul -TR
  • TELEFON: 0 (212) 963 1004
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hollanda & Türkiye Ticaret Odası; üstün hizmet anlayışı ve sektörel işbirliği ağıyla Türkiye ve Hollanda merkezli şirketlere profesyonel destek sağlanmasını hedefleyen, çözüm ortaklığı rolünü benimseyen; iki ülke arkasındaki ticari ve hukuki iletişimin sağlıklı yürütülmesinde öncü bir kuruluştur.

Misyon
Hollanda Türkiye Ticaret Odası iki ülkede aktif olan ticari ve kamu kuruluşların aktivitelerinin, belirlemiş oldukları hedeflere ilerlemelerinde katkıda bulunmak; her iki ülke hakkında iş kültürü, ticari, hukuki yapılanma ve sektörel konularda destek verme adına Türk ve Hollanda iş dünyasına hizmet etmektedir.

Vizyon
Farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren ticari, kamu kurum ve kuruluşların çalışmalarında sektörel bilgi ışığında daha sağlam ve daha güçlü adımlar atmalarında, geniş iletişim ağımız vasıtasıyla girişimlerinde öncülük etmek ve çözüm üretmek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.