TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yunus Bozkurt
  • ADRES: flurya sokak doğu mah. no:4/c
  • TELEFON: 0 (532) 051 4097
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 12:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İKİNCİ EL EŞYA İSTANBUL SPOT
Kullanmadığınız Eşyalarınızın Yeni Mecrası İkinci El Eşya Alan Yerler
İkinci El Eşya İstanbul Spot 20 yıllık deneyiminde ustalaşmış şirketimizde hızlı nakliyat ve güvenli hizmet veriyoruz. Bununla birlikte değerine alış gibi vaatlerde bulunuyoruz. Bizi tercih edenleri pişman etmiyoruz . İkinci el eşyalarınızdan sıkıldıysanız artık kurtulmanın tam vakti. İkinci el eşya alan yerler olarak kullanmadığınız, bodrumda çürümeyi bekleyen eşyalarınızı bile çürüyüp gitmeden değerlendirebilirsiniz. ”bu eşya da odada çok kalabalık yaratıyor, bu eşya da çokeskidi, bu eşya annemden kalma” diyorsanız. Ya da  bu eşyanın modası geçti, bu eşya da kırıldı ama hala kullanıyorum” dediğiniz ürünleriniz vardır. Bu ürünlerin fotoğrafını bize Whatsapp’dan gönderin ikinci el eşya alan yerler olarak kapınıza kadar gelelim, eşyalarınızı değerine uygun fiyatlar verelim ve eşyanın ücretini nakit şekilde size teslim edelim. Kullanmadığınız, sıkıldığınız, bodrum katta bıraktığınız eşyayı kapınızdan özenle alıp bakıma gönderelim. Sonra da yeni macerasına başlasın. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Spot Eşya Alan Yerler ve Her Yerde Kalite
İster öğrenci, ister nişanlı, ister öğretmen, ister anne adayı olun. isterseniz de yeni atanan memurdan, ister iş bulmak için memleketten taşınandan,ister üniversiteyi kazanandan olabilir. İsterseniz de ailesinin yanında sıkılıp bekar hayatı yaşamak isteyen gençten ikinci el eşya alan yerler olarak biz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını karşılamadan, sizi memnun etmeden vedalaşmıyoruz. Bizi diğer spot eşya alan yerler den ayıran en önemli özellik ise ürünlerimize verdiğimiz değerdir. İkinci el eşya alan yerler her zaman için ürünlerini siz değerli müşterilerimizden, spotçulardan, imalatçılardan, üreticilerden, ev kuruculardan, internet sitelerinden, uygulamalardan, Facebook’tan ve İnstagram’dan özenle seçiyor. Mobilyalarımızı, komodinlerimizi, ahşap mobilyalarımızı, şifonyerlerimizi, yatak odası takımlarımızı bakıma götürüyoruz. Bununla birlikte buz dolaplarımızı, küçük ev aletlerimizi, halılarımızı, gardroplarımızı, portmantolarımızı, masalarımızı temizletiyoruz. İlk önce ikinci el eşya alan yerler olarak sandalyelerimizi, dolaplarımızı, koltuk takımlarımızı, beyaz eşyalarımızı yetkili bakım yerlerine gönderiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyetiyle Çalışmaktayız.
Üstelik 2.el eşya alanlar olarak ürünlerimizi belli aralıklarla fırsat günleri, son indirim, düğün paketi, bahar indirimi, çılgın cuma gibi fırsat günleri yapıyoruz. Veya duruma göre karne hediyesi, ev hediyesi, kış ortası indirimi, sezon fırsatı gibi fırsat günleri yapıyoruz. İkinci üründe indirim, toplu alımlarda indirim, ürününü sat indirimi kap gibi ön koşullu kampanyalar düzenliyoruz. Böylece 2.el eşya alanlar işletmemizi canlı, dinç,dinamik tutuyor tercih edilebilir kılıyoruz. Böylelikle mağazamız müşterilerimizin aklında daha kalıcı duruyor. Aynı şekilde müşterilerimiz bizi fırsatlı, güvenilir, uygun fiyatlı kaliteli buluyor.  Müşterilerimiz bizi müşterinin dilinden anlayan, iletişim kurabilen, destek veren, kalifiyeli, tecrübeli olarak görüyor ve bize güveniyor. İkinci el eşya alanlar asla müşterisinin güvenini boşa çıkarmıyor. müşterilerimiz bizi daha çok güvenilir, kaliteli, işini bile, tecrübeli, kalifiye ekip olarak görüyorlar.

Müşteriyi Anlayan Ekip
2.el eşya alan yerler olarak teknolojiyi benimseyen ve mağazada kalmayıp internete ve sosyal medyaya açılan profesyonel ekip. ”Kalitesiz ürünü

Değerine Alışveriş ve Müşteriyi Anlayan Ekip
ucuza satıyım gitsin yakında bozulur tekrar gelirler” düşüncesini asla kabul etmiyoruz. Bunun yerine daima uzun ömürlü, kaliteli, titiz, temiz mal satayım müşterilerim uzun yıllar sağlıklı, sorunsuz kullansın, para yerine insan kazanayım derdinde olduk. İkinci el eşya alan yerler olarak Namım dürüstlüğüm olsun prensibiyle bu yıllara geldik. İkinci el eşya alanlar olarak tek önemsediğimiz kazanım müşteri memnuniyeti. Üstelik markalar aynı kalitede ürün için sizden milyonlar istiyor. Biz sıfır değerindeki yepyeni ya da sıfır ürün için sizden o markanın istediği fiyatın dörtte birini istiyoruz. Siz bizden ya da biz sizden ürün alsak bile sizinle asla irtibatı kesmiyoruz.Siz de bizden memnun olduğunuz sürece bizimle iletişimi sürdürmeye devam ediyorsunuz.

İkinci El Eşya Alanlar Olarak Herkese ve Her Bütçeye Hitap Ediyoruz
İkinci el eşya alanlar olarak her türden, her bütçeden, her yaştan, her estetik zevkten insana hitap ediyoruz. Bu kadarla da yetinmiyor her semtten, her şehirden, her sınıftan insana hitap edebilmek. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda memnun ve güler yüzlü bir şekilde anlaşmak. İkinci el eşya alanlar olarak ekibimiz son derece gelişmiştir. Teknolojik çağda sadece mağazadaki performansımızla kalmıyoruz.  Spot eşya alanlar olarak sosyal medyadan ve internet sitemizden whatsapp aracılığıyla da bir çok kitleye ulaşıyoruz Siz değerli müşterilerimizin her türlü alım satım ihtiyacına karşılık veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.