TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
87 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: özgür yılmaz
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (212) 257 0122
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Ev Taşımacılığı
Firmamız evden eve nakliyat hizmeti ile yeni yaşam alanlarınızda bulunmanın kolaylığını sizlere sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti çok daha kısa sürede ve güvenilir adımlarla işlemlerin gerçekleştirilmesi artık mümkün oluyor. Hizmet sektörü kurumsal bir düzeyde ilerleyerek profesyonel bir isim oluşturmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini içinde barındıran birçok hizmet vardır.

şehirler arası evden eve nakliyat

Örneğin; asansörlü nakliyat hizmeti bu işlemlerin sağlanmasında önemli etken oluşturur. Eşyalarınız çok daha kolay bir yöntem ile istediğiniz kata ulaştırılır. Hızlı ve güvenli adım için önemlidir.Evden eve nakliyat hizmetini teknik anlamda oluşturulmasını sağlayıp güvenle korunmasını sağlayan hizmet ise ambalajlama ve paketleme hizmetidir. Eşyalarınız uzun veya kısa mesafelerde taşınırken çizik ve hasar durumları meydana gelebilir.

şehirlerarası evden eve nakliyat

Bu durumların önüne geçebilmek için teknik bilgiye sahip uzman kişilerin eşyalarınızı paketleme işleminden geçirmesi gerekir. Maddi ve manevi değere sahip tüm eşyalarınızı güzel bir paketleme işlemi ile korumanız mümkündür. Ayrıca eşyalarınız adına tam güvenlik sağlamak isterseniz sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece eşyalarınız sıfır risk sistemi altnda taşınarak teminat oluşturmayı sağlamış olursunuz. Sigortalı nakliyat hizmeti eşyalarınız için oldukça önemli olan bir güvenlik sözleşmesidir.

evden eve

Yolculuk esnasında oluşabilecek tüm riskli durumların önüne geçerek kayıp ve hasar durumlarında size geri kazandırılmasını sağlayan tek hizmettir. Şehiriçi ve şehirlerarası tüm nakliye işlemlerinde güvenilir ve sorunsuz taşımacılık için firmamızdan destek alabilirsiniz. Net bir fiyat bilgisi telefon aracılığı ile verilmeyip sadece tahmini rakamlar söylenmektedir. Kesin fiyat eşyalarınızın incelemesi yapıldıktan sonra verilir.

evden eve nakliye

Bu durum da şu şekilde belirlenir; Uzman ekspertiz kişi sizin belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde evinize yada işyerinize gelir. Eşyalarınızda birtakım incelemeler yaparak nakliyat günü için gereken hazırlıkların yapılmasını sağlar. Uzman ekspertiz, gereken teknik bilgi ve tecrübeye sahip, taşımacılık konusunda doğru bilgileri sizlere aktaran kişidir. Taşımacılık günü için gerekli güvenlik önlemlerini alarak hazırlıkların bir kısmının oluşturulmasını sağlar. Yeterli boyutta araç temin edilmesi, ambalaj ve paketleme hizmetleri için gerekli olan durumların sağlanması ve anlaşmaların tümünü o gün belirleyerek nakliyat günü için hazırlıklar sağlanır. Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.