ZİBANZİ DÜNYA TİCARET MERKEZİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Meltem Cottrell
  • ADRES: Akdeniz
  • TELEFON: 0 (534) 763 3327
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz ,20.yılında , üretim ve dış ticaret alanlarındaki deneyimlerini değerlendirdikten sonra vermiş olduğu karar ile ZİBANZİ dünya ticaret merkezine taşımıştır.
Amacımız Türk Şirketlerinin , dünya ülkeleri şirketleri ile hızlı ve güvenilir bir yolla iletişime geçmeleri ve iş yapabilmelerini öncelikle sağlamaktır.
ZİBANZİ , günümüz dünya ticaretinde Türkiye’ye yeni bir soluk getirmeyi hedeflemiş olup zaman eşittir para kavramından yola çıkarak dış ve iç ticareti aynı platforma taşıyarak üyelerinin para kazanmalarını en kolay , en güvenilir ve en hızlı yolla gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

İthalatçı & İhracatçı & Üreticiyi bir araya getiren tek adres Zibanzi.
‘’Ürettikçe kazandığımızı, çabaladıkça alkışlandığımızı hissediyoruz’’
Zibanzi Ailesi

In our company’s 20th year, we decided to build ZİBANZİ world trade center with a decision after evaluating our experience in production and foreign trade.

Our aim is to ensure that Turkish companies can communicate with the companies of the world countries in a fast and reliable way and do business.
nZİBANZİ of today’s world trade platform is targeting to provide to make business to earn money by the way of the most reliable and fast for members .

Zibanzi is the one address of Exporter & Importer & Manufacturer.
‘’We feel that we earn as we produce and applaud as we strive’ ’
Famiy of Zibanzi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.